Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stary Dworek - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skrajna

Gorzów Wielkopolski(Stary Dworek + 24 km)

137 000 zł1 184 m² 115,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, posiadam na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną nr 300/5 w Gorzowie Wlkp. przy ul. Skrajnej o pow. 11,84 ara. Dojazd do działki drogą asfaltową! W pasie drogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Wieprzyce

Wieprzyce(Stary Dworek + 24 km)

35 000 zł2 352 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 23,5 ara położona w obrębie Wieprzyce gm. Bogdaniec, niedaleko zjazdu z S3. Dojazd z Gorzowa bardzo szybki, zjazd z ulicy Kostrzyńskiej przed.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Prądocin

Prądocin(Stary Dworek + 19 km)

140 000 zł2 205 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę- działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy Prądocina, w otoczeniu przyrody i stawów. Działka ma bezpośredni dostęp do część stawu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Deszczno

Deszczno(Stary Dworek + 15 km)

60 000 zł1 054 m² 56,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlana położona w Deszcznie Działki z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy polegająca na budowie jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wawrów

Wawrów(Stary Dworek + 24 km)

2 500 000 zł35 200 m² 71,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o pow. 3,52 ha, z możliwością podziału gruntu na 20 działek, z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod funkcje zabudowy jednorodzinnej, w tym dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ulim

Ulim(Stary Dworek + 21 km)

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój kawałek spokoju tuż obok miasta działki budowlane w Ulimiu przy ul. Rolnej Są miejsca, w których nie trzeba się spieszyć. Wystarczy zjechać z głównej drogi, zwolnić, otworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski(Stary Dworek + 24 km)

90 250 zł950 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane znajdujące się na obrzeżach Gorzowa Wlkp. o. Zieleniec. Działki o pow. 950 m2 z przeznaczeniem w mpzp zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brzozowa

Brzozowa(Stary Dworek + 20 km)

53 460 zł1 080 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki na sprzedaż! Działki z warunkami zabudowy (wydane na czas nieokreślony) -powiat Sulęcin/ Gmina Krzeszyce/ miejscowość Brzozowa. Zalety działek budowlanych: - położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Komeńskiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski(Stary Dworek + 24 km)

280 000 zł748 m² 374,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży działki na ul. Komeńskiego (obok ul. Owocowej) w Gorzowie. #twojaprzyszloscmaswojadres Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czechów

Czechów(Stary Dworek + 21 km)

135 000 zł1 163 m² 116,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż II etap sprzedaży działek budowlanych w miejscowości czechów w bliskim położeniu do wawrowa W niniejszej ofercie oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Dworek

Stary Dworek,lubuskie

260 000 zł6 336 m² 41,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wstrzynama Przedmiotem oferty jest przepiękny obszar nad rzeką Obrą w Starym Dworku. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 6336m2 z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stary Dworek

Stary Dworek,lubuskie

190 000 zł6 336 m² 29,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 6 336 m2. Cena sprzedaży wynosi 190 000 zł. Zabudowania na działce: budynek gospodarczy. Przeznaczenie działki - budowlana wielorodzinna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Stary Dworek

Stary Dworek,lubuskie

200 000 zł2 846 m² 70,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka przepięknie położona nad rzeką Obra. Aktualne warunki zabudowy na dom mieszkalny, pensjonat, przystań kajakową. Działka zabudowana budynkiem gospodarczym z warunkami na rozbudowę.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij